کسب درآمد
دانلود" alt="دانلود">
دانلود" alt="دانلود">
دانلود" alt="دانلود">
دانلود
کسب درآمد

آماده باشید؛ پیش‌خرید کنسول ایکس‌باکس One X به‎زودی

نوشته شده توسط:ستار مرادی | ۰ دیدگاه

مایکروسافت در خرداد ماه، به شایعات پیرامون قدرت‌مندترین کنسول بازی پایان داد و در نهایت، کنسول جدید ایکس‌باکس One X را معرفی کرد. این کنسول که در 7 نوامبر (16 آبان ماه) عرضه خواهد شد، به‎زودی برای پیش‌خرید در دسترس قرار می‎گیرد و اگر برای کار با این کنسول، پیش از سایر کاربران لحظه‎شماری می‎کنید؛ به‎زودی می‎توانید ایکس‎باکس One X را سفارش دهید.

ردموندی‏‌ها در رابطه با زمان پیش‌فروش کنسول قدرت‏مند ایکس‌باکس وان ایکس، جزئیات چندانی ارائه نمی‎دهند و همین موضوع باعث شده است تا گیمرها به سراغ فیل اسپسنر رفته و سوالات خود را در رابطه با زمان پیش‌خرید این مدل، به‎طور مستقیم با وی مطرح نمایند. فیل اسپنسر در پاسخ نیز اعلام کرده است:

برای پیش‌فروش ایکس‌باکس One X برنامه‎ریزی کرده‎ایم. تمامی آنچه که برای پیش‌فروش این کنسول لازم بوده، صورت گرفته است و اعلام زمان پیش‌خرید به همراه ارائه جزئیات بیشتر پیرامون آن، چندان به طول نمی‌انجامد.

با اینکه فیل اسپنسر به زمان مشخصی برای آغاز پیش‌فروش کنسول ایکس‌باکس وان ایکس اشاره نکرده است، اما به‎نظر می‎رسد که مشکل خاصی برای امکان پیش‌خرید این کنسول وجود ندارد و ردموندی‎ها به دنبال بازه زمانی مناسبی برای شروع پیش‎فروش کنسول بازی جدید خود هستند. با توجه به اینکه نمایشگاه گیمزکام در ماه آینده برگزار خواهد شد، ممکن است ردموندی‎ها از این نمایشگاه به عنوان یک فرصت مناسب برای آغاز پیش‌فروش کنسول جدید خود استفاده نمایند.

ایکس‌باکس One X با اینکه قدرت‎مندترین کنسول بازی است، به هیچ عنوان قیمت کمی ندارد و مایکروسافت، این مدل را با قیمت 499 دلار عرضه می‎کند. در پاسخ به انتقادات موجود مبنی بر قیمت زیاد این کنسول، ردموندی‎ها اعلام کرده‎اند که وان ایکس، مناسب تمامی گیمرها نیست و اگر به دنبال کنسول ارزان‎قیمت‎تری از مایکروسافت هستید، می‌توانید با پرداخت مبلغی بسیار کم‎تر، وان S را خریداری کنید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...