کسب درآمد
دانلود" alt="دانلود">
دانلود" alt="دانلود">
دانلود" alt="دانلود">
دانلود
کسب درآمد

Kaby Lake فقط با ویندوز 10؛ آن هم نگارش 64 بیتی!

نوشته شده توسط:ستار مرادی | ۰ دیدگاه

امروز در وب سایت سازندگان سخت افزار چون مادربرد به دنبال یافتن رد تازه ای از پردازنده های Kaby Lake بودیم که خوشبختانه بر خلاف روزهای گذشته بی ثمر نبود. در وب سایت رسمی ایسوس اطلاعاتی از درایورهای جدید و همچنین مادربردهای TUF Z270 یافت می شود، گیگابایت دو مادربرد مبتنی بر چیپ ست Z270 را لیست کرده اما یافته ما در وب سایت SuperMicro از همه جالب تر بود؛ لیست رسمی سیستم عامل های سازگار با پلتفرم Kaby Lake. این ها و بیشتر از آن در ادامه، با ما همراه شوید.

اول مادربرد سری 200، بعد پردازنده Kaby Lake

همه شواهد فعلی حاکی از عرضه زودهنگام مادربردهای سری 200 و یا دست کم مادربردهای مبتنی بر چیپ ست پرچمدار Z270  است. ایسوس، گیگابایت و SuperMicro همگی محتواهای تازه ای برای مادربردهای Kaby Lake به وب سایت رسمی خود اضافه کرده اند که نمی تواند حاکی از چیز دیگری جز عرضه پیش از آغاز سال میلادی جدید باشد.

تقریباً بعید است سازندگان مادربرد از چند ماه قبل وب سایت خود را برای محصولات جدید آماده کنند و غالباً این اتفاق تنها چند روز و یا چند هفته پیش از رونمایی رسمی رخ می دهد. بنابراین معرفی مادربردهای سری 200 و به طور مشخص مادربردهای مبتنی بر چیپ ست Z270 پیش از آغاز سال میلادی جدید ممکن به نظر می رسد. این مادربردها از پردازنده های SkyLake نیز پشتیبانی می کنند.

Z270 پیش قدم می شود

همه ما می دانیم اینتل چیپ ست های سری 200 متشکل از Z270 ،H270 ،B250  و Q250 را در کنار پردازنده های Kaby Lake عرضه می کند اما همه چیز نشان می دهد ابتدا تنها مادربردهای مبتنی بر چیپ ست پرچمدار Z270  عرضه می شوند و دیگر چیپ ست ها با فاصله چند هفته  تا چند ماه عرضه خواهند شد.

در وب سایت رسمی گیگابایت دو مادربرد مبتنی بر چیپ ست پرچمدار این سری متشکل از GA-Z270X-Gaming 5 و GA-Z270X-Gaming 7 یافت می شود.

فقط ویندوز 10 آن هم نگارش 64 بیتی

در وب سایت رسمی SuperMicro؛ از سازندگان مادربرد و شرکای بزرگ اینتل، صفحه ای با عنوان سازگاری مادربردها با سیستم عامل ها یافت می شود که چیپ ست Z270  نیز را در خود جای داده است.

این لیست به وضوح نشان می دهد افزون بر توزیع های مبتنی بر لینوکس، برای مادربردهای مبتنی بر چیپ ست های Z270 و به طور کلی چیپ ست های سری 200 مخصوص مصرف کنندگان خانگی (متشکل از Z270 ،H270 و B250) تنها برای نگارش 64 بیتی ویندوز 10 درایور رسمی ارائه می شود و هیچ یک از نسخه های پیشین ویندوز از جمله ویندوز 7 پشتیبانی نمی شوند

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...