کسب درآمد
دانلود" alt="دانلود">
دانلود" alt="دانلود">
دانلود" alt="دانلود">
دانلود
کسب درآمد

آموزش تخصصی طراحی محیط داخلی در 3ds Max

نوشته شده توسط:ستار مرادی | ۰ دیدگاه

در این کارگاه آموزشی پیشرفته، شما نحوه طراحی محیط داخلی را از ابتدا تا انتها و مرحله به مرحله فرا خواهید گرفت. بنابراین، ما در شروع کار، به مطالعه نحوه طراحی اجسام و اشیاء خواهیم پرداخت. بدین منظور، در ابتدا نحوه ایجاد یک دیوار را فرا خواهید گرفت. پس از آن نیز نحوه ایجاد کف با استفاده ازFloor Generator که یک پلاگین رایگان است را خواهید آموخت. مدل سازی پنجره ها از دیگر مباحث این کارگاه آموزشی است.

در گام بعدی، ما به مطالعه نحوه ایجاد قرنیز ها و قسمت های مختلف آن خواهیم پرداخت. پس از آن نیز ما به بررسی نحوه ایجاد و طراحی مبلمان پرداخته که در این خصوص با نحوه طراحی کاناپه و صندلی بصورت کامل آشنا خواهید شد. در ادامه این کارگاه آموزشی پیشرفته، شما نحوه اضافه کردن وسایل مختلف به محیط داخلی را خواهید آموخت که در این دروس نحوه ایجاد انواع قفسه، چراغ، آباژور، طاقچه و میز را بصورت کامل فراخواهید گرفت. نحوه طراحی پرده و فرش هم از دیگر مباحثی است که در این کارگاه آموزشی با آن آشنا خواهید شد.

آخرین قدم طراحی اجسام، طراحی وسایل زینتی است که در این مبحث شما نحوه ایجاد جعبه، گلدان، پشتی و قاب عکس را خواهید آموخت. پس از مدل سازی، نوبت به ایجاد بافت می رسد که در مبحث مرتبط با آن، نحوه ایجاد بافت برای کلیه اجسام طراحی شده، آموزش داده می شود. در گام بعدی، شما می بایست به نورپردازی محیط طراحی شده بپردازید که در مبحث مرتبط با آن، می توانید روش نورپردازی برای یک رندر فوق العاده را فرابگیرید. با اینکار، طراحی محیط داخلی پایان می پذیرد. در انتهای این کارگاه آموزشی نیز شما با تنظیمات رندر و همچنین نکات ریز فتوشاپ برای بهبود کیفیت تصویر پایانی آشنا خواهید شد.

این بسته شامل ۲ DVD حاوی نرم افزارهای Autodesk 3ds Max و V-Ray for 3ds Max ویرایش 2015، و آموزش تخصصی طراحی محیط داخلی در 3ds Max می باشد.

 

جهت خرید این محصول بی نظیر

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...