موبایلتو شارژ کن


آماده باشید؛ پیش‌خرید کنسول ایکس‌باکس One X به‎زودی 0

آماده باشید؛ پیش‌خرید کنسول ایکس‌باکس One X به‎زودی

مایکروسافت در خرداد ماه، به شایعات پیرامون قدرت‌مندترین کنسول بازی پایان داد و در نهایت، کنسول جدید ایکس‌باکس One X را معرفی کرد. این کنسول که در 7 نوامبر (16 آبان ماه) عرضه خواهد شد، به‎زودی برای پیش‌خرید در دسترس قرار می‎گیرد و اگر برای کار با این کنسول، پیش از سایر کاربران لحظه‎شماری می‎کنید؛ به‎زودی می‎توانید ایکس‎باکس One X را سفارش دهید.

تاریخ انتشار بازی Gran Turismo Sport مشخص شد 0

تاریخ انتشار بازی Gran Turismo Sport مشخص شد

امروز، شرکت «سونی» و استودیو «پُلی‌فونی دیجیتال»، ناشر و سازنده‌ی بازی Gran Turismo Sport تاریخ انتشار این عنوان را برای دو منطقه اروپا و آمریکای شمالی اعلام کردند. طبق اعلام سازنده، تاریخ انتشار این عنوان برای پلی استیشن ۴ در منطقه‌ی آمریکای شمالی  سه شنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۶ و منطقه اروپا چهارشنبه، ۲۶ مهر ۱۳۹۶ عرضه خواهد شد. 

 

 

آیا نسخه ای جدید از AGE OF EMPIRES در حال ساخت است؟ 1

آیا نسخه ای جدید از AGE OF EMPIRES در حال ساخت است؟

age_of_empires

Microsoft اخیرا اعلام کرده که قصد عرضه نسخه ای جدید از "یک عنوان استراتژی محبوب" را دارد.حال این سوال ایجاد شده است که آیا آنها در حال ساخت نسخه ای جدید از Age Of Empires هستند؟

این شرکت در لیست فرصت های شغلی خود اعلام کرده است که به دنبال افرادی برای ساخت نسخه ای جدیدی از یک عنوان استراتژی محبوب است و احتمالا شما هم با دیدن چنین تیتری به یاد Age Of Empires و یا Halo Wars خواهید افتاد.تیم Decisive Games در حال کار بر روی این بازی است و آنها فعلا در حال تشکیل یک استدیو هستند تا عنوانی با کیفیت جهانی بسازند.

مایکروسافت اخیرا کارهای مرموزی انجام می دهد؛از پروژه جدید Kudo Tsunoda (سازنده کینکت) گرفته تا مراسم رونمایی از Windows 10 و سوپرایزهای آن برای طرفداران Xbox.نظر شما در مورد تمامی این وقایع چیست؟

منبع : پردیس گیم

فروش 600 هزار نسخه ای TRANSISTOR و 3 میلیونی BASTION 0

فروش 600 هزار نسخه ای TRANSISTOR و 3 میلیونی BASTION

استودیو Supergiant Games سازنده عناوین خوشساخت Bastion و Transistor طی بیانیه ای در وبسایت رسمی خود گزارش مالی فروش این دو بازی را به اشتراک گذاشت .

بر طبق این بیانیه عنوان زیبای Transistor ، یکی از عناوین جذاب و خلاقانه سال 2014 تا به امروز در دو شبکه Steam و Playstation Store به فروش 600 هزار نسخه ای دست یافته است .همچنین عنوان Bastion که در سال 2011 بر روی PC و Xbox 360 و سپس بر روی iOS و Android عرضه شد تا به امروز به فروش خوب 3 میلیون نسخه ای دست یافته است .

 Bastion نیز به مانند Transistor عنوان با کیفیتی بود و به گفته Supergiant Games این بازی در سال 2015 بر روی دو پلتفرم PS Vita و Playstation 4 نیز عرضه خواهد شد .

پردیس گیم

 

جزئیات بروزرسانیِ جدید عنوانِ DESTINY 0

جزئیات بروزرسانیِ جدید عنوانِ DESTINY

استودیویِ Bungie از بروزرسانیِ جدیدِ عنوانِ Destiny در تاریخ 13 ژانویه خبر داد.

طبق آخرین اخبار استودیویِ سازنده قرار بود نسخه ی Hard mod از بسته ی الحاقیِ The Dark Below این عنوان را منتشر کند که تاریخ آن سیزدهمِ همین ماه مشخص شد. Bungie در رابطه با این بروزرسانی اینطور می گوید :

" قرار نیست تمامی سورپرایزی که ما در نظر داریم را الان بگوییم اما شما باید ترفندها و نکات جدیدی را در این مُد یاد بگیرید تا بتوانید امتیاز و تروفی های جدیدی "trophies" بدست بیاورید و به ماجراجوییِ خود ادامه دهید."

با توجه به توضیحاتِ توسعه دهندگان، در مُدِ جدید دیگر روش ها و ترفندهایِ قدیمی موثر نخواهد بود و باید راه دیگری برایِ مبارزه و کسب تروفی هایِ جدید پیدا کنید . همینطور این بروزرسانی برخی از مشکلاتِ خاصِ گیم پلی بازی را که بیشتر آن مربوط به تعویض و ارتقاء سلاح ها می شود را برطرف خواهد کرد.

برای کسب اطلاع بیشتر از این بروزرسانی می توانید به این لینک مراجعه کنید.

منبع : پردیس گیم